Soffbordsunderrede notbok

Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok
Soffbordsunderrede notbok

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORDSUNDERREDE, i form av en uppslagen notbok, gjutmassa, 2000-tal, höjd 40, 66x38 cm

Smärre slitage, enstaka skavmärken, skiva saknas

854708

2020-12-21