Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORDSUNDERREDE, i form av en uppslagen notbok, gjutmassa, 2000-tal, höjd 40, 66x38 cm
Smärre slitage, enstaka skavmärken, skiva saknas
854708
2020-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här