Trampbil Police

Trampbil Police
Trampbil Police
Trampbil Police
Trampbil Police
Trampbil Police
Trampbil Police
Trampbil Police
Trampbil Police
Trampbil Police
Trampbil Police

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRAMPBIL, i form av polisbil, lackerad plåt, Pacific Cycle, Kina, sent 1900-tal, längd 90, höjd 50, sitthöjd ca 21, bredd 34 cm

Smärre slitage, ytsmuts, enstaka skruv saknas, repor

854709

2020-12-21