Klubbat för:
45 EUR
Utropspris
200 EUR
SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, sarg med tre lådor, Hurtsar med bakomliggande öppna lådor, längd 149,5 cm, djup 85 cm, höjd 80 cm.
Ställvis slitage, torrsprickor, nycklarna saknas
854737
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här