Klubbat för:
45 EUR
Schätzwert
200 EUR
Beschreibung
SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, sarg med tre lådor, Hurtsar med bakomliggande öppna lådor, längd 149,5 cm, djup 85 cm, höjd 80 cm.
Zustandsbeschreibung
Ställvis slitage, torrsprickor, nycklarna saknas
854737
2020-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner