Jugend skrivbord

Jugend skrivbord
Jugend skrivbord
Jugend skrivbord
Jugend skrivbord
Jugend skrivbord
Jugend skrivbord

Klubbat för:

45 EUR

Schätzwert

200 EUR

Beschreibung

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, sarg med tre lådor, Hurtsar med bakomliggande öppna lådor, längd 149,5 cm, djup 85 cm, höjd 80 cm.

Zustandsbeschreibung

Ställvis slitage, torrsprickor, nycklarna saknas

854737

2020-12-17