Spegel 1920-tal

Spegel 1920-tal
Spegel 1920-tal
Spegel 1920-tal
Spegel 1920-tal
Spegel 1920-tal
Spegel 1920-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, patinerad och pastellagedekor i form av kvinna med hjort, 114x56 cm, 1920-tal

Smärre skador, bortfall

854750

2020-12-21