Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS / BORDSLAMPA, s k perukstock, Kina, 1800/1900-tal, figuralt motiv, tecken samt märke i botten, höjd ca 29 cm (exkl lamphållare)
Omgjord till bordslampa, smärre slitage
854759
2020-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här