Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS / BORDSLAMPA, s k perukstock, Kina, 1800/1900-tal, figuralt motiv, tecken samt märke i botten, höjd ca 29 cm (exkl lamphållare)

Omgjord till bordslampa, smärre slitage

854759

2020-12-21