Lampfot skulptur patinerad metall

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR / LAMPFOT, patinerad metall, i form av mansfigur med amfora, tidigt 1900-tal, höjd 44 cm

Omgjord till lampfot, borrat hål, lampsockel saknas, smärre slitage

854764

2020-12-21