Sked London tidigt 1900-tal

Sked London tidigt 1900-tal
Sked London tidigt 1900-tal
Sked London tidigt 1900-tal
Sked London tidigt 1900-tal
Sked London tidigt 1900-tal
Sked London tidigt 1900-tal
Sked London tidigt 1900-tal
Sked London tidigt 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKED, London tidigt 1900-tal, Wakely & Wheeler, renässansstil, förgylld, längd 16,5 cm, vikt 38 gram

Smärre slitage

854787

2020-12-21