Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, brons, i form av den kapitolinska varginnan med de diande Romulus och Remus, 1900-tal, höjd 8,5, längd 13 cm

Smärre slitage

854788

2020-12-21