Skrivbordsstol England

Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, fot fanérad i mahogny, läderklädsel, djuphäftad rygg, pärlspikad, reglerbar höjd

Slitage, blekt

854793

2020-12-16