Skåp renässansstil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 2 dlr, Belgien, 1900-talets andra hälft, ek, renässansstil, beslag i smide, skulpterad dekor, höjd ca 168, 140x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador, enstaka dekorskador o avslag, ett skadat draghandatg
854809
2020-12-16