Skåp renässansstil

Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 2 dlr, Belgien, 1900-talets andra hälft, ek, renässansstil, beslag i smide, skulpterad dekor, höjd ca 168, 140x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, enstaka dekorskador o avslag, ett skadat draghandatg

854809

2020-12-16