Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
UNO ÅHRÉN, "Bern", klappstolar, 6 st, Gemla, bemålade, sitthöjd ca 46 cm
HISTORIK: Stolen lanserades till Stockholmsautställningen 1930
Slitage, skador
854818
2020-12-16