Fällstolar Gemla

Fällstolar Gemla
Fällstolar Gemla
Fällstolar Gemla
Fällstolar Gemla
Fällstolar Gemla
Fällstolar Gemla
Fällstolar Gemla
Fällstolar Gemla
Fällstolar Gemla
Fällstolar Gemla

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

UNO ÅHRÉN, "Bern", klappstolar, 6 st, Gemla, bemålade, sitthöjd ca 46 cm
HISTORIK: Stolen lanserades till Stockholmsautställningen 1930

Slitage, skador

854818

2020-12-16