Räths politiska jordglob

Räths politiska jordglob
Räths politiska jordglob
Räths politiska jordglob
Räths politiska jordglob
Räths politiska jordglob
Räths politiska jordglob

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

JORDGLOB, med belysning, 1900-talets andra hälft, Räth Politiska Jordglob, höjd ca 46 cm

Slitage

854821

2020-12-27