Bordslampor ett par

Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par
Bordslampor ett par

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft, marmor, Italy, höjd ca 31 (60) cm

Naggar, skärmar med fläckar

854825

2020-12-27