Bordslampor ett par Gemi 1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft, Gemi, stomme i mässing, höjd ca 38 cm
Kuntoraportti
Bruksspår
854839
Päivämäärä:
2020-12-27