Gravyrer efter Zuccarelli

Gravyrer efter Zuccarelli
Gravyrer efter Zuccarelli
Gravyrer efter Zuccarelli
Gravyrer efter Zuccarelli
Gravyrer efter Zuccarelli
Gravyrer efter Zuccarelli

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVYRER, 2 st, 1700-tal, efter F Zuccarelli, figurscener bl a Endymion och Selene, ca 43x56 cm

Fuktskador, fläckar

854844

2020-12-16