Shaker nysilver

Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHAKER, nysilver, 1920-/30-tal, art dèco, stämplad TESI, inkl invändigt löstagbar sil, höjd ca 23 cm

Gravyr, bruksspår

854846

2020-12-27