Resegarderob weekendbag Baron

Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron
Resegarderob weekendbag Baron

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARON, resegarderob, 1900-talets andra hälft, canvas med läderdetaljer, ca 42x55x14 cm

Slitage, fläckar, medföljande weekendbag (Baron) saknar handtag

854850

2020-12-16