Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, fanérad i valnötsrot, beslag i mässing, möjligen Italien, höjd 94, 57x40 cm

Skador och slitage

854866

2020-12-18