Michel Delacroix färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHEL DELACROIX (född 1933): Gatumotiv från Paris, signerad Michel Delacroix, numrerad 111/150, färglitografi, bladmått ca 75x56cm

Något gulnad

854868

2020-12-16