Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad och numrerad, figurscen, 75x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

854870

2021-01-10