Reservoarpennor Montblac Parker

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESERVOARPENNOR , 6 st, Montblanc samt Parker, bestående av 1 Montablanc 22, samt 1 Montblanc Masterpiece, ca 1960-tal, spetsar i 14 k guld, 4 st parker, längd ca 12-13 cm

Bruksslitage

854872

2020-12-21