Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 3-sits, samtida, svart skinn, lösa plymåer i rygg och sits, längd ca 210 cm, djup ca 85 cm
Bruksslitage, repor
854885
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här