Badkar i gjutjärn

Badkar i gjutjärn
Badkar i gjutjärn
Badkar i gjutjärn
Badkar i gjutjärn
Badkar i gjutjärn
Badkar i gjutjärn
Badkar i gjutjärn
Badkar i gjutjärn

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BADKAR, emaljerat gjutjärn, på tassar, 1900-talets mitt, H ca 172 cm, L ca 150 cm, mycket tung

Bruksslitage, i behov av remaljering

854886

2021-01-02