Stolar 1 par 1700-tal

Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal
Stolar 1 par 1700-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, gustavianska, 1700-tal, s.k skrattstolar, höjd ca 88 cm, sitthöjd ca 45 cm

Lagningar, något ostadiga, slitage

854888

2020-12-18