Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme av bronserat trä, skivor av marmor, höjd ca 70, 23,5x23,5 cm
Bruksslitage, mindre sprickor samt repor förekommer, skivan sitter löst, piedestalen vinglig
854893
2020-12-20