Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets mitt, brickmärkt AB Nordiska Kompaniet, fanérat i mahogny, höjd 56-53 cm, 36-34 x 52-30 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken
854898
2020-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här