Satsbord Nordiska Kompaniet

Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets mitt, brickmärkt AB Nordiska Kompaniet, fanérat i mahogny, höjd 56-53 cm, 36-34 x 52-30 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken

854898

2020-12-21