Sideboard

 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard
 Sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, möjligen Bertil Fridhagen , med 3 dörrar samt 3 lådor i sargen, en dörr med barinredning, belysning samt spegel, höjd ca 90, 120x42 cm, nyckel finns

Bruksslitage

854901

2020-12-21