Guido Reni efter

Guido Reni efter
Guido Reni efter
Guido Reni efter
Guido Reni efter
Guido Reni efter
Guido Reni efter
Guido Reni efter
Guido Reni efter

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUIDO RENI, efter, Sankt Peter, olja på duk, 1800-tal, ca 57x73 cm

854925

2020-12-28