Joh-E Franzén färglitografi

Joh-E Franzén färglitografi
Joh-E Franzén färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): "Venice California", färglitografi, signerad, daterad och numrerad JEF 1999, 10/250, bildmått 50x50 cm

854932

2020-12-16