Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNAND LEGER, efter (1881-1955), signerad i trycket, numrerad 106/300, bildmått ca 52x70 cm

Något gulnad

854943

2020-12-16