Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KISTA på benställning, 18/1900-tal, Kina, lackad paper mache, benställning i svartlackerat stål, höjd 60, 57x37 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skadad lås (lös del medföljer)
854952
2020-12-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner