Kista Kina

Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina
Kista Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KISTA på benställning, 18/1900-tal, Kina, lackad paper mache, benställning i svartlackerat stål, höjd 60, 57x37 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skadad lås (lös del medföljer)

854952

2020-12-18