Per-Hilding Perjons oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

PER HILDING PERJONS (1911-1998): Flicka vid spis, signerad, olja på duk, ca 53x45 cm

854953

2020-12-16