Karmstol 1700-tal

Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal
Karmstol 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, bok, skuren dekor, sitthöjd 46 cm

Renoverad, bruksslitage, lagningar

854957

2020-12-18