Skål och vas

Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas
Skål och vas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL och VAS (3) samt ljusstake WMF Ikora, stämplat WMF IKORA GERMANY SILVERPLATE, diameter 35, höjd 8,5, vasens höjd ca 23, ljusstakens längd 41 cm

Smärre slitage

854963

2020-12-21