Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA med skåp, 1800-talets mitt, senempire, fanerad i björk, höjd, längd, djup, lösa kuddar medföljer
854967
2020-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här