Soffa med skåp

Soffa med skåp
Soffa med skåp
Soffa med skåp
Soffa med skåp
Soffa med skåp
Soffa med skåp
Soffa med skåp
Soffa med skåp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA med skåp, 1800-talets mitt, senempire, fanerad i björk, höjd, längd, djup, lösa kuddar medföljer

854967

2020-12-16