Klubbat för:
400 EUR
Schätzwert
500 EUR
Beschreibung
STOL, barock, 1700-tal, stomme av valnöt med svarvade ben, pärlspikad klädsel av målad läder, höjd 116 cm, bredd 50 cm.
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage, några förnyade lister undertill.
854970
2020-12-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner