Okänd konstnär porträtt

Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt
Okänd konstnär porträtt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, porträtt, olja på duk, omkring 1900, ´Major Alexander Sederholm 1815-1982´, ´Augusta Sederholm född af Finck 1820-1894´, signerade A SMITH, 64x80 cm

dukhål samt repor

854972

2020-12-28