Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, porträtt, olja på duk, omkring 1900, ´Major Alexander Sederholm 1815-1982´, ´Augusta Sederholm född af Finck 1820-1894´, signerade A SMITH, 64x80 cm
dukhål samt repor
854972
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här