Olle Eriksson oljemålning

Olle Eriksson oljemålning
Olle Eriksson oljemålning
Olle Eriksson oljemålning
Olle Eriksson oljemålning
Olle Eriksson oljemålning
Olle Eriksson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE "Droppen" ERIKSSSON (född 1939), Motiv med droppar i skog, signerad samt daterad 1993, olja på duk, ca 40x32 cm

854981

2020-12-21