Slagbord 1700-tal

Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1700, barock, bestat furu, låda i sargen, höjd 77, 83x44, vardera slag 56 cm

Slitage

854983

2020-12-18