Väggpendyl empirstil

Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil
Väggpendyl empirstil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGPENDYL, empirstil, 1900-talets första hälft, förgyllt trä, nyckel medföljer, höjd ca 80 cm, 56x10 cm

ej funktionstestad

854990

2020-12-28