Ljusstakar 2 stycken

 Ljusstakar 2 stycken
 Ljusstakar 2 stycken
 Ljusstakar 2 stycken
 Ljusstakar 2 stycken
 Ljusstakar 2 stycken
 Ljusstakar 2 stycken
 Ljusstakar 2 stycken
 Ljusstakar 2 stycken

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS HOLMSTRÖM, ljusstakar, 2 st, mässing, för 7 ljus, 1900-talets andra hälft, Arvika, sålda av Firma Svenskt Tenn, höjd ca 12 cm

Bruksslitage

855002

2020-12-16