Oidentifierad konstnär blandteknik
2020-12-18
855003
| Klubbat belopp | 30 EUR |
| Utropspris | 150 EUR |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, villa, signerad samt daterad 31.7 -25, blandteknik, 46x39 cm