Maria Ginzburg akvarell

Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA GINZBURG (född 1955): Höstmotiv, akvarell, signerad M. Ginzburg, ca 47x73 cm

855004

2020-12-16