Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
ELINA LUUKANEN (född 1941) "en kväll", signerad samt daterad -83, akvatint och etsning, 9/60 tpl´a, 26x24 cm
855013
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här