Tennljusstakar 1 par

Tennljusstakar 1 par
Tennljusstakar 1 par
Tennljusstakar 1 par
Tennljusstakar 1 par
Tennljusstakar 1 par
Tennljusstakar 1 par
Tennljusstakar 1 par
Tennljusstakar 1 par

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, dekor i mässing i form av snäckor, C.G. Hallberg, Stockholm 1929, höjd ca 12 cm

Bruksslitage, repor

855015

2020-12-16