Strålkastare

Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare
Strålkastare

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÅLKASTARE, 1900-talets mitt, Frankrike, märkt A E Cremer, svartalckerad plåt, glas, höjd ca 45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

855030

2020-12-21