Vägglampetter och skeppsljusstakar mässing
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
VÄGGLAMPETTER, SKEPPSLJUSSTAKAR, 2+2 st., mässing, 1900-talets andra hälft, lampetterna etikettmärkta Boréns, höjd ca 20-26 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
855034
Päivämäärä:
2020-12-17