Vägglampetter och skeppsljusstakar mässing

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

VÄGGLAMPETTER, SKEPPSLJUSSTAKAR, 2+2 st., mässing, 1900-talets andra hälft, lampetterna etikettmärkta Boréns, höjd ca 20-26 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

855034

Päivämäärä:

2020-12-17